Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Ekibinizi yayınlamak istiyorum.

—— serz

Ben sohbet şimdi

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1 2 3
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Factory1 Facoty2 Factory 3

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : STN
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 1000000-1500000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 80% - 90%

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD is the Chinese dedicated manufacturer and developer of 3D laser engraving products. Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD Çin özel üreticisi ve 3D lazer gravür ürünlerinin geliştiricisi. Since the inception of 2005, we now have grown up not only in size, but also become one of the most experienced and credible companies in Chinese laser technology field. 2005'in başlangıcından bu yana, sadece boyut olarak değil, aynı zamanda Çin lazer teknolojisi alanında en deneyimli ve güvenilir şirketlerden biri haline geldik. Our products include the 3D crystal glass laser engraving machine, 3D crystal subsurface laser engraving machine, Cyclops mini 3D camera, and related machinery, electronics, power supply system and cooling system. Ürünlerimiz 3D kristal cam lazer oyma makinesi, 3D kristal yeraltı lazer oyma makinesi, Cyclops mini 3D kamera ve ilgili makine, elektronik, güç kaynağı sistemi ve soğutma sistemi içerir. They all feature the high automation and suers-friendly interface, providing different solutions for learners and professional users. Hepsi, öğrenciler ve profesyonel kullanıcılar için farklı çözümler sunan yüksek otomasyon ve kullanıcı dostu arayüze sahiptir. In addition, all our machines have been CE&FDA certified, so please feel safe to place the order. Buna ek olarak, tüm makinelerimiz CE FDA sertifikasına sahiptir, bu yüzden lütfen sipariş vermek için güvenli hissedin.

We are the partner of China national laboratory of laser technology and national laser processing research center. Biz lazer teknolojisi ve ulusal lazer işleme araştırma merkezinin Çin ulusal laboratuvarı ortağıyız. Our technological superiority is unique in Chinese 3D laser engraving machine field. Bizim teknolojik üstünlüğü Çin 3D lazer oyma makinesi alanında benzersizdir. We would like to be the ODM of the customers by cooperative research. Biz işbirliği araştırma ile müşterilerin ODM olmak istiyorum. As a highly innovative company,, we have exported goods worldwide, such as Europe, North American, the Middle East, South Africa, Southeast Asia and so on. Son derece yenilikçi bir şirket olarak, Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu, Güney Afrika, Güneydoğu Asya ve benzeri gibi dünya çapında mal ihraç ettik. We have received a great number of the compliments about our professional technology, integrated solutions and accumulated successful operation experience from abroad. Profesyonel teknolojimiz, entegre çözümlerimiz ve yurtdışından başarılı çalışma deneyimimiz hakkında çok sayıda övgü aldık.

Our company also can supply the blank crystals, LED light bases, crystal support holder, crystal crafts to offer the whole business solution for customers. Firmamız ayrıca müşteriler için tüm iş çözümü sunmak için boş kristaller, LED ışık üsleri, kristal destek tutucu, kristal el sanatları sağlayabilmektedir. If you are interested in our products, please contact us for further acknowledge. Eğer ürünleri ilgilendi, daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

 

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)