Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Fabrika turu

Ekibinizi yayınlamak istiyorum.

—— serz

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD is Professional factory focus in 3D laser engraving machine and relative laser machines Monthly production capacity of 50-80 sets. Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD 3D lazer oyma makinesi ve göreceli lazer makineleri Profesyonel fabrika odak 50-80 setleri Aylık üretim kapasitesidir. All machines are in good quality, with exported standard. Tüm makineler kaliteli, ihraç standart ile.

  Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTDBeijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

   

 • OEM / ODM

  Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD has advanced production management and also continue to do technical innovations to provide all kinds of laser machines. Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD gelişmiş üretim yönetimi vardır ve ayrıca lazer makineleri her türlü sağlamak için teknik yenilikler yapmaya devam ediyor. OEM is also welcome. OEM de açığız.

   

  Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD products are not only successful sales in China, but also exported to more than 40 countries and regions in the world, including: USA , England,Germany, Japan, Italy, Russia, Turkey, Brazil , India, the United Arab Emirates, Saudi Arabia and other countries. Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD ürünleri sadece Çin'de başarılı satış değil, aynı zamanda dahil olmak üzere dünyanın 40'tan fazla ülke ve bölgeye ihraç: ABD, İngiltere, Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Türkiye, Brezilya , Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkeler. The products with good quality are subject to a great welcome and praise. Kaliteli ürünler büyük bir karşılama ve övgü tabidir.

  Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

  Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

 • Ar-Ge

  Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD lazer makineleri en iyi kalite ve yüksek istikrar ile sağlamak için lazer alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahiptir.

  Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)